کد خبر: 18547 | زمان مخابره: ۸:۰۲:۵۹ - شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 559 | چاپ چاپ |

اسامی نهائی نامزدهای تایید صلاحیت شده در ۱۴ حوزه انتخابیه خوزستان

 اسامی نهائی نامزدهای تایید صلاحیت شده ۱۴ حوزه انتخابیه استان خوزستان اعلام شد.

حوزه انتخابیه آبادان:
۱- مهرزاد ارشدی
۲- ناصر اقبالی
۳- مجاهد امام پوری
۴- ابوالقاسم امان کاه
۵- فرزاد آذر نسب
۶- محمد حسین بختیاری
۷- سعید بغلانی صوینخی
۸- علی بهارستانی
۹- مرتضی تفرشی
۱۰- ستار جابری پور
۱۱- میلاد جانقربان لاریچه
۱۲- سید عبدالصالح جلویانی
۱۳- فاضل حاجی زاده ابراهیمی
۱۴- عبداله حمیدی
۱۵- فریده حمیدی
۱۶- عبدالرحیم خلف مراد
۱۷- جمشید خلقی
۱۸- سید حسین دهدشتی
۱۹- یوسف ستاره ناصری
۲۰- جواد سعدون زاده
۲۱- غلامرضا شرفی
۲۲- سید رضا غرابی
۲۳- ناجی فرحانی صدر
۲۴- غلامرضا فیروزی
۲۵- نصیر کردی
۲۶- رسول کشتکار
۲۷- عامر کعبی
۲۸- محمد گذاری
۲۹- جلیل مختار
۳۰- سید امیر موسوی
۳۱- سید محمد موسوی
۳۲- سید علی موسوی جرف
۳۳- محمد مولوی

حوزه انتخابیه اندیمشک

۱- فریدون حسنوند
۲- صید عیسی دارایی
۳- معصومه رحیمی پور
۴- علی زمانی
۵- مرضیه زمانی
۶- بهرام شیخ دورق
۷- محمد تقی صفری
۸- داریوش عباسی
۹- سعادت عبدولی
۱۰- جهانبخش قلاوند
۱۱- خیراله قلاوند
۱۲- امیر قنبری همایکوه
۱۳- مسعود رضا ماکنالی
۱۴- بابک مرادی
۱۵- فرشاد مه نگار
۱۶- مرید نیازی

حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون

۱- داریوش آشناگر
۲-محمد آل کثیر فرحانی
۳- علی اعطا
۴- محمد الماسی نژاد
۵- ادریس افشین
۶- محمد امیر
۷- مهران انجیل زاده
۸- غلام حسن اورکی
۹- بیت اله بابادی
۱۰- محمد بخشی
۱۱- یاسر بروایه
۱۲- غلامرضا بساک
۱۳- شمس اله بهادری
۱۴- رضا بهمنش
۱۵- سلطانعلی بهمنی
۱۶- مهدی بهمئی
۱۷- ایوب بهمئی نژاد
۱۸- ابراهیم بیت مشعل
۱۹- غلامعباس پدین
۲۰- محمد تائید
۲۱- غلامرضا تقوی
۲۲- مهرداد تقیان
۲۳- یعقوب جنادله
۲۴- شبیب جویجری
۲۵- کورش جهانگیری باورصاد
۲۶- محمد امین چلداوی
۲۷- مصطفی حامد نژاد
۲۸- بابک حجتی
۲۹- سالم حزابی پور
۳۰- سید شریف حسینی
۳۱- سید کریم حسینی
۳۲- آقایار حسینی
۳۳- سید حمزه علی حسینی شهپری
۳۴- احمد حمیداوی
۳۵- جهاد حمیدی
۳۶- عبدالرضا حمیدیان زاده
۳۷- مهدی حیاتی
۳۸- جاسم خلیف زاده
۳۹- محسن درفشان
۴۰- سعید دشتی نژاد
۴۱- علیرضا دهقانی
۴۲- مصطفی رجبی بهشت آباد
۴۳- ابراهیم زلقی
۴۴- کورش زنگنه
۴۵- علی ساری
۴۶- محمد سبحانی
۴۷- محمد علی سبزوار
۴۸- حسن سلیمانی
۴۹- سهیلا سواری
۵۰- ناصر سودانی
۵۱- موسی سیاح
۵۲- ایرج شهسواری
۵۳- مهدی شیخ انصاری
۵۴- سیروس شیروانی اردلی
۵۵- حسین صالحی
۵۶- امید صباحی خواه
۵۷- سید سجاد طباطبائی
۵۸- سید تاج الدین طباطبائی
۵۹- احسان طحان زاده
۶۰- جلال طرفی علیوی
۶۱- حسین ظاهری عبده وند
۶۲- محمد حسین ظریف
۶۳- علیرضا عامری
۶۴- علی عباسی عبیات
۶۵- فاضل عبدالخانی
۶۶- سید حسن عبودی
۶۷- سینا عطار روشن
۶۸- سید شریف علوی محمدیان
۶۹- علیرضا قاسم آقا
۷۰- عبدالمجید قبیتی
۷۱- جواد کاظم نسب
۷۲- پروین کاوه نافچی
۷۳- غلامعباس کایدانی
۷۴- آزاده کرد زنگنه
۷۵- عباس کریمی
۷۶- حسن کریمی
۷۷- عبدالامیر کعب عمیر
۷۸- محمد علی کفائی فر
۷۹- محمد کلاه چی
۸۰- امین کمالی
۸۱- زهرا لطفی نژاد
۸۲- بهمن لطیفی
۸۳- مجید مسعودی مراقی
۸۴- شهرام مشعشعیان اصل
۸۵- محمد مهدی مطیعی
۸۶- علی مقدس حسین زاده
۸۷- سید کریم موسوی
۸۸- سید فتح اله موسوی
۸۹- سیده سمیه موسوی
۹۰- سید احمد موسوی
۹۱- سید شکر خدا موسوی
۹۲- سید سعید موسوی فخر
۹۳- محمد مهر دوست
۹۴- قاسم میاح
۹۵- شهرام نظری
۹۶- خیریه نیسی
۹۷- مینا نیسی
۹۸- عبدالکاظم نیسی
۹۹- عبدالرحمان نیک سرشت
۱۰۰- عباس همتی
۱۰۱- همایون یوسفی

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

۱- علی ضامن احمدپور
۲- هوشنگ احمدی سر صحرا
۳- عیسی قلی احمدی نیا
۴- مجتبی اسکندری سبزی
۵- خدا کرم افکار
۶- عبداله ایزدپناه
۷- فتح اله حاجتی
۸- روزبه حسین زاده
۹- فرج الله خیری زاده
۱۰- رامین دانشوری
۱۱- حجت اله درویش پور
۱۲- محمد سبزعلی زاده
۱۳- محمدعلی سعیدی
۱۴- جمشید سلحشور
۱۵- شاهین شالو چهارتنگی
۱۶- مهین شالوئی چهاربنیچه
۱۷- منصور شیرزادی
۱۸- سیدعلیرضا طباطبائی
۱۹- سید هادی طباطبائی
۲۰- حسینعلی قلی پور
۲۱- علی رضا قیصری
۲۲- نقی کاظمی
۲۳- ملک محمد کاوسی بلوطکی
۲۴- مراد کردنژادی
۲۵- جعفر کی بندریان
۲۶- محمد کیانی
۲۷- شهرام کیانی
۲۸- ذوالفقار کیانی شاه وندی
۲۹- سعید لجم اورک پور
۳۰- مهدی مال ویرانی
۳۱- خداداد محمدی
۳۲- یوسف محمودی
۳۳- قاسم مقصودی
۳۴- اسکندر ممبینی
۳۵- سیدقاسم موسوی
۳۶- علی رضا مهدی پور
۳۷- شاپور نظر پور

حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

۱- عبدالرضا البوغبیش
۲- حبیب آقاجری
۳- محمد بزرگمهر
۴- محمدجشنی
۵- حاتم حیدری
۶- عادل خضیری
۷- علی دژمان
۸- عبدالسید شریفات
۹- عزیز شریفی
۱۰- رضا شیرانی تک آبی
۱۱- جمال صالح زاده
۱۲- حیدر عبادی
۱۳- حبیب قاسمی
۱۴- محسن قلندرنژاد
۱۵- محمدرضا قنواتی
۱۶- علی گلمرادی
۱۷- احسان گنجی
۱۸- سید ادریس مشعلی
۱۹- علی مصطفوی اصل
۲۰- سیدمصطفی موسوی
۲۱- جمال موسویان

حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری

۱- عزت اله اشتری لرکی
۲- عزیزاله بابلی بهمئی
۳- کیامرث باج
۴- علی تقی زاده
۵- فریدون جلوزاده
۶- حامد حیدرپور کیاسرا
۷- مراد راهداری
۸- عزیزالله سالاری
۹- سید هاشم سیدی
۱۰- محمدباقر شریعتی
۱۱- محمودرضا ضرغامی
۱۲- ابوالحسن غلامی پور
۱۳- حبیب اله کشت زر
۱۴- علی مژدهی
۱۵- سید سعید میری

حوزه انتخابیه خرمشهر

۱- سیدجواد ادریس پور
۲- سید فواد البوشوکه
۳- علی ثمره بچاری
۴- عبدالحسین حربی
۵- سیدرضا حسینی
۶- محمدباقر حقی
۷- فاروق حمیدانی پور
۸- جمشید خباری
۹- فاخر ربیعی فر
۱۰- عبدالله سامری
۱۱- محمد صالح سواریان
۱۲- سیدعدنان عدنانی
۱۳- یونس محمدی
۱۴- کفاح مسعودی

حوزه انتخابیه دزفول

۱- عبدالرضا احسانی نیا
۲- ابوذر ادیبی
۳- داریوش اقتداری
۴- فرزانه اکبرنیا
۵- علی انصاری
۶- علی محمد آخوندعلی
۷- عبدالرضا بن جوادطالبی
۸- عباس پاپی زاده پالنگان
۹- محسن جلواتی
۱۰- ناصر چهره گشا
۱۱- مریم حسین زاده کوهساری
۱۲- مهدی رضا درویش زاده
۱۳- سید حسن رجبی
۱۴- رقیه رستمی
۱۵- علیرضا ستایش مهر
۱۶- مصطفی سخاوت
۱۷- زهراسادات سلیمان زاده
۱۸- عبدالحسین شاه حسین نجف آبادی
۱۹- محمدحسین شاه حیدر
۲۰- علیرضا صدرا
۲۱- مجتبی ضیائی مهر
۲۲- احمد عبدالله پور
۲۳- فرنگ عیسی پور
۲۴- محمدحسین فرحمند
۲۵- محمد علی قاسمی
۲۶- اعظم کریمی یگانه
۲۷- محمدحسین لطفی
۲۸- سیدمحمد متقی پور
۲۹- علیرضا مختاری زاده
۳۰- عبدالحسن همتی مقدم

حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه

۱- حسین اسدی
۲- رحیم الهایی سحر
۳- سید علی پورهاشمی
۴- خالد حمودی عبیدی
۵- مجید داغری
۶- قاسم ساعدی
۷- محمد سواری
۸- علی سواری
۹- مهدی شرفی
۱۰- یعقوب کلابی ایرانی
۱۱- مهدی مولاهویزه
۱۲- سیدعلیرضا میرجعفری
۱۳- علی ناصری

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

۱- یعقوب احمدی
۲- عبدالرحیم امیریان
۳- محمدرضا بهمئی
۴- شمس اله بهمئی
۵- حمداله بیگدلی فر
۶- پوران جعفری نژاد
۷- احمد حمید
۸- ندا رزیجی
۹- عماد شریفی
۱۰- سیدمحسن ضیائی
۱۱- بیژن طلاوری
۱۲- عبدالحسین عفت نژادمحبی
۱۳- اصغر علی پور
۱۴- هوشنگ کمائی عسکری
۱۵- ابراهیم متینیان
۱۶- اقبال محمدیان
۱۷- ایرج ممبینی
۱۸- سیدناصر موسوی
۱۹- سیدعیسی میرسالاری

حوزه انتخابیه شادگان

۱- عبدالامام ال بوغبیش
۲- آمنه بشیری
۳- هاشم خنفری پورجعفری
۴- مصطفی دورقی
۵- مرتضی زاهدی
۶- ناصر زایری
۷- رضا شاوردی
۸- مجید ناصری نژاد

حوزه انتخابیه شوش

۱- عبدالجلیل بیلاوی
۲- بیژن چگنی
۳- قاسم حیدری نیا
۴- عماد سعدونی
۵- سیدعباس سیدنور
۶- کاظم کثیر
۷- محمد کعب عمیر
۸- حمید لویمی
۹- سیدرسول موسوی
۱۰- سید راضی نوری

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

۱-محمد رضا آملازاده
۲- علیرضا اکبری زاده
۳- محمد اکبری نیا
۴- فاخر باوی
۵- علی نبی اگبه
۶- سید محمد حسین جزایری
۷- پرویز جعفری خالص
۸- بهروز حسینی زاده
۹- رمضان حسینی پناه
۱۰- محمود خرم دل
۱۱- سیدمحمد سادات ابراهیمی
۱۲- منصور سلیمانی راد
۱۳- ابوالقاسم شمس آبادی
۱۴- خسرو صالح زاده
۱۵- اسحق عسکری
۱۶- سیدعلی علوی فر
۱۷- منوچهر علیزاده
۱۸- سهراب گیلانی
۱۹- محمدزمان لاله زاری
۲۰- رها متقیان فرهادی
۲۱- علی نظر ممبینی
۲۲- پوران منجزی
۲۳- عباس نوری

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی و اندیکا

۱- سعید بهزادی
۲- بهنام بهزادی نژاد
۳- سیروس جمال پور
۴- علی یار حسینی
۵- مجتبی داودی
۶- مجید صالح پورباورصاد
۷- سیدعابدین طباطبائی
۸- علی عسگر ظاهری عبده وند
۹- بهرام علی سینائی
۱۰- محسن علیجانی
۱۱- سیاوش کریم پورصالح بابری
۱۲- مانا مددی قلی پور
۱۳- پروانه مکوندی
۱۴- مازیار مولائی پارده
۱۵- علیرضا ورناصری قندعلی
۱۶- حسام ویسی زاده
۱۷- صفی اله هزاریان
۱۸- صادق یزدی
۱۹- فاطمه یوسفی اوروند


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .