کد خبر: 18282 | زمان مخابره: ۸:۰۸:۲۴ - یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 327 | چاپ چاپ |

اعضای شورای تامین دزفول از مصدوم بستری در بیمارستان عیادت کردند

اعضای شورای تامین شهرستان دزفول ضمن پیگیری حادثه تیراندازی به هیات عزاداری در شهر صفی آباد از یکی از مصدومان این حادثه که در بیمارستان بزرگ دزفول بستری است عیادت کردند.

ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ بدون پلاک پس از توقف در مقابل حسینیه ای در منطقه صفی آباد دزفول تعدادی از عزاداران که بعد از پایان مراسم در این حسینیه باقی مانده بودند را به رگبار بسته و از محل متواری شدند.
در این حادثه دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش ایرنا فرماندار ویژه دزفول به همراه امام جمعه و اعضای شورای تامین این شهرستان روز شنبه ضمن عیادت از کاظم بختیاری که از ناحیه هر دو پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته از نزدیک در جریان درمان وی قرار گرفتند.
وی همچنین به خبرنگار ایرنا گفت: نیروهای امنیتی و انتظامی با توجه به شرح وظایف قانونی خود پیگیر این حادثه بوده و خوشبختانه امنیت کامل در منطقه و شهر صفی آباد دزفول برقرار شده است.
حبیب اله آصفی افزود:برخی افراد با هدف شرارت اقدام به ایجاد ناامنی و تیراندازی دریکی از هیات های عزاداری صفی آباد کردند که شورای تامین وارد عمل شده و تدابیر لازم را اخذ کردند.
وی اظهار کرد:اوضاع هم اکنون در صفی آباد و شهرستان دزفول آرام بوده و تدابیر لازم برای برقراری امنیت در عاشورا و تاسوعای حسینی در نظر گرفته شده است.
امام جمعه دزفول نیز گفت:در حادثه ای دلخراش عزاداران شهر ولایتمدار صفی آباد مورد حمله اشرار قرار گرفتند که باید این موضوع به دقت بررسی شود.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی از مسئولان امنیتی دزفول درخواست کرد با دقت موضوع را بررسی و نتیجه آن را برای اطمینان مردم اطلاع رسانی کنند.
وی ابراز امیدواری کرد بزودی عوامل این حادثه به دست قانون سپرده و به سزای عمل خود برسند.
رییس بیمارستان بزرگ دزفول نیز گفت:در پی حادثه ای که ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در صفی آباد اتفاق افتاد یک نفر در دم کشته شد که به بیمارستان نبوی منتقل شد.
اعظم صادقی نیا افزود:سه نفر دیگر نیز به بیمارستان بزرگ دزفول اعزام شدند که یکی از آنها در بدو ورود به بیمارستان جان سپرد و یکی از مصدومان نیز از ناحیه دو پا مصدوم شده که در بیمارستان دزفول تحت درمان می باشد.
وی افزود:از آنجا که بیمارستان دزفول جراح عروق ندارد یکی دیگر از مصدومان حادثه برای درمان به بیمارستان اهواز منتقل شده که طبق پیگیری انجام شده حال وی مساعد اعلام شده است.
کاظم بختیاری مصدوم ۴۳ ساله این حادثه نیز به ایرنا گفت:در هیات قمر بنی هاشم بودیم که چند نفر با یک سلاح جنگی به سمت تکیه تیراندازی کرده و متواری شدند.


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .