کد خبر: 18138 | زمان مخابره: ۹:۱۲:۱۶ - سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 1,377 | چاپ چاپ |

افتتاح هایپر مارکت مادر و استخدام ۳۰۰نفر در فاز اول

مدیر عامل شهر تجاری تفریحی مادر از استخدام نیرو در این مجموعه خبر داد و گفت: تعداد ۱۲۰۰ نفر در مجموعه مادر مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری دزفیل مهندس مربوطی در نشست خبری از افتتاح هایپر مادر و استخدام نیر گفت.
مدیرعامل شهر تجاری مادر عنوان کرد که شهر تجاری مادر بزرگترین و مدرن ترین مرکز تجاری تفریحی جنوب غرب کشور است که در شهرستان دزفول توسط شرکت پویا سازه دورانتاش درحال احداث است .

این مرکز شامل هایپر مارکت ، ۳۴۳ واحد تجاری ، باشگاه ورزشی ویژه بانوان ، استخر ، سونا و جکوزی ، شهر کودک ، رستوران سنتی ، َفست فود ، باغ بام ، سالن بولینگ و بیلیارد ، سینما ۵ ُبعدی ، سالن نمایشگاه ، سالن برگزاری جلسات و همایش ها ، آب نمای موزیکال و . پارکینگ مسقف برای ۴۸۰دستگاه خودرو و بسیاری امکانات دیگر می باشد.
فاز اول که مربوط به هایپرمارکت مادر می باشد در اواسط آبان ماه با دو ماه تاخیر افتتاح خواهد شد و طبقه اول با اختلاف دو ماه در دی ماه به بهره برداری خواهد رسید.
مربوطی از رعایت کلیه نکات بهداشتی گفت و افزود کلیه امکانات و تمهیدات بهداشتی مطابق با استانداردهای روز برنامه ریزی و در حال اجرا می باشد. وی همچنین افزود حدود ۱۰۰۰متر فضای سردخانه موجود است تمام میزهای بخش قصابی از بهترین نوع استیل خریدرای شده اند.
مدیرعامل شرکت پویا سازه دورانتاش در بخش استخدام که بحث مورد نشر جلسه بود افزود بالغ بر ۱۲۰۰نفر مشغول به کار خواهد شد که بومی بودن شرط اول خواهد بود. همچنین خانواده های شهدا و جانبازان از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد. که ۲۷۰ الی ۳۰۰ نفر در بخش هایپرمارکت مشغول به کار خواهند شد.
مربوطی از نحوه استخدام و جمع آوری رزومه ها گفت: به مدت ۱۲ روز می توان از طریق سه روش مشروح در ذیل به فرمهای استخدام دسترسی پیدا کرد:

۱- از طریق وب سایت شهر تجاری مادر با آدرس http://www.madarmall.com
۲- ارسال رزومه کاری به آدرس ایمیل شهر تجاری مادر با آدرس hr@madarmall.com
۳- مراجعه حضوری به کانکس مستقر جنب ساختمان تجاری مادر

مربوطی ادامه داد از روز سه شنبه مورخ ۱۷/۰۶/۹۴ لغایت پایان شهریور ماه در خواستها جمع آوری می شوند و بعد از بررسی های لازم منتخبین اعلام خواهند شد.
رزومه ها توسط کمیته استخدام انجام خواهد گرفت و استخدامی ضابطه مند خواهد بود.
مهندس مربوطی در پایان از رسانه ها و تمامی افرادی که در بخش اداری و اجرایی وهمچنین خبرنگاران که در انعکاس اخبار مجموعه تجاری تفریحی مادر همکاری کرده اند تشکر کرد.

IMG_4120 [800x600]

 

IMG_4143 [800x600]

 

IMG_4150 [800x600]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .