کد خبر: 8397 | زمان مخابره: ۱۳:۱۱:۵۶ - سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 700 | چاپ چاپ |

افتتاح یکی از مدرن‌ترین سلف‌ سرویس‌های دانشجویی کشور

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اعلام خبر افتتاح یکی از مدرن‌ترین و بهترین سلف‌سرویس‌های دانشجویی ایران در این دانشگاه، گفت: پیش از بهره‌برداری از این سلف سرویس، دانشجویان ناچار به سرو غذای خود در یک فضای بسیارکوچک بودند.
به گزارش پایگاه خبری دزفیل، دکتر حجت‌اله‌لطیفی با بیان این مطلب عنوان کرد: این سلف سرویس بسیار مدرن با بهترین کیفیت، طراحی و به طور کامل با تولیدات داخلی، با ظرفیت هزار نفر، در ۲ سال مجزا جهت استفاده دانشجویان تجهیز شده است.
وی با بیان این‌که امکان افزایش ظرفیت سلف سرویس تا هزار و ۲۰۰ نفر وجود دارد، خاطرنشان کرد: از ویژگی‌های این فضا سیستم سرمایش بسیار مطبوع، طراحی محیطی شاد و با نشاط، استقرار یک بوفه درون سلف سرویس، مجزا بودن کامل سالن‌های پسرانه و دخترانه و همچنین تجهیزات آشپزخانه‌ای کاملا مکانیزه و بدون کمترین دخالت دست برای افزایش ضرایب بهداشتی است.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول طول مدت اجرای این پروژه را حدود یک سال و ۶ ماه عنوان و تصریح کرد:‌ خوشبختانه در خوزستان همکاری‌هایی بین بعضی از شرکت‌ها و واحدهای منطقه‌ای وجود دارد؛ اعتبار ساخت و تجهیز این پروژه هم توسط شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تامین شده است.
لطیفی درباره کیفیت غذای دانشجویان پس از بهره‌برداری از سلف سرویس جدید دانشگاه توضیح داد: با توجه به این‌که به علت شرایط کاری خود تقریباً در تمام دانشگاه‌های ایران حضور داشته و از غذای این دانشگاه‌ها استفاده کرده‌ام، در حال حاضر کیفیت غذای این دانشگاه‌ را جزء پنج کیفیت برتر در کشور می‌دانم؛ البته هیچ‌گاه رضایت ۱۰۰ درصد دانشجویان حاصل نمی‌شود و گاهی گلایه‌هایی عنوان شده که در اسرع وقت رسیدگی شده‌اند.
وی همچنین از توسعه سلف سرویس قدیم دانشگاه به نمازخانه خبر داد و افزود: البته احداث مسجد در برنامه توسعه‌ای دانشگاه قرار دارد و بودجه آن هم تأمین شده است که باید کلنگ‌زنی شود اما در حال حاضر و تا زمان احداث مسجد، بخشی از سلف سرویس قدیمی به نمازخانه دانشگاه اضافه می‌شود تا دانشجویان برای انجام تکالیف عبادی خود مشکلی نداشته باشند.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و عضو هیأت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به پیشرفت و رشد سریع دانشگاه دزفول اظهارکرد: با توجه به فضای بسیار خوبی که برای توسعه دانشگاه وجود دارد و تلاش‌های پیگیرانه ریاست دانشگاه که یکی از مجاهدان گمنام توسعه آموزش‌عالی در خوزستان است، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در سال‌های آینده همگام و شانه به شانه دانشگاه‌هایی چون صنعتی شریف، خواجه نصیر‌الدین طوسی و علم و صنعت قرار می‌گیرد.

منبع:ایسنا


۱ ديدگاه مطلب براي " افتتاح یکی از مدرن‌ترین سلف‌ سرویس‌های دانشجویی کشور " ارسال شده است.

  1. سامی می‌گه:

    ما که ۴ سال اونجا بودیم ندیدیم!

ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .