کد خبر: 18440 | زمان مخابره: ۱۰:۲۰:۲۱ - شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 702 | چاپ چاپ |

امام جمعه دزفول:سپاه استکبار را تحقیرکرد

به گزارش پایگاه خبری دزفیل بنقل از پایگاه خبری امام جمعه دزفول، آئین باشکوه نماز جمعه با حضور اقشار مردم متدین و ولایت مدار دزفول وبه امامت حجت الاسلام والمسلمین “سید محمد علی قاضی دزفولی” امام جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) شهرستان دزفول برگزارشد.

اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شکست وتحقیر استکبار

خطیب نماز جمعه در خطبه های نماز ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و تجلیل از اقدام مقتدرانه دلاورمردان نیروی دریایی سپاه در پاسداری از مرزهای آبی کشور گفت: دلاورمردان نیروی دریایی سپاه، دو قایق متجاوز امریکایی را با اقتدار و صلابت دستگیر و پس از عذرخواهی امریکایی ها با رأفت اسلامی آنها را رها کردند و بار دیگر هیمنه استکبار را تحقیر کردند.

امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

حجت الاسلام  والمسلمین قاضی تصریح کرد: مرزداران سپاه پاسداران بار دیگر و عملا به آمریکا ثابت کردند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

۲۶ دی روزی بیادماندنی برای ملت ایران

امام جمعه دزفول با اشاره ۲۶ دی سال ۱۳۵۷ سالروز فرار شاه خائن از کشور گفت: در ۲۶ دی ماه، کشور از دست شاه فاسد، مستبد و خودفروخته خلاصی یافت و برای ملت ایران روزی بیادماندنی است.

قرارداد ننگین کمپ دیوید وبی تعهدی اسرائیل

خطیب نماز جمعه دزفول  همچنین با اشاره به سالروز امضای قرارداد کمپ دیوید بین مصر و اسرائیل، این قرارداد را قراردادی ننگین و خائنانه توصیف و ابراز کرد:هنوز پس از ۲۸ سال اسرائیل به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی افزود: افراد سازش گر با امضای قرارداد ذلیلانه با دشمن ننگ و خواری را برای خود تا ابد به ارمغان آوردند.

شهید نواب صفوی از افتخارات روحانیت شیعه است

امام جمعه دزفول در فرازی دیگر از خطبه های نماز به شهادت روحانی مجاهد سید نواب صفوی و یاران شهیدش اشاره کرد وگفت: شخصیت شهید نواب صفوی باید برای نسل های فعلی و آینده تبیین شود

امام جمعه دزفول افزود: شهید نواب صفوی، شخصیتی جهانی با فکر و اندیشه جهانی و از افتخارات روحانیت شیعه است

خطیب نماز جمعه دزفول، دیدار ائمه جمعه با رهبر معظم انقلاب را یادآور شد و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب با قرارگاه فرهنگی خواندن نهاد امامت جمعه برای ظرفیت این نهاد اثر گذار تعریفی نو بیان نمودند تا ظرفیت های مغفول مانده این نهاد مورد توجه قرار گیرد.

ضرورت تشکیل قرارگاه فرهنگی  در مقابل هجمه فرهنگی گسترده دشمن

حجت الاسلام والمسلمین قاضی  با تاکید بر ضرورت تشکیل قرارگاه در مقابل هجمه فرهنگی گسترده دشمن برای خروج از انفعال در مقابل دشمن، افزود: قرارگاه فرهنگی به طور عملی باید تشکیل و سازماندهی شود تا در جنگ نرم گسترده دشمن این قرارگاه فرهنگی به وظایف خود عمل شود.

حضور گسترده در پای صندوق های رای وانتخاب اصلح  دو وظیفه هر ایرانی

امام جمعه دزفول، تاکید رهبری بر حضور مشارکت در انتخابات را مورد اشاره قرار دا د و ابراز کرد: پیام حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی عزت، اقتدار و سربلندی برای کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین  قاضی، حضور گسترده در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح را دو وظیفه هر ایرانی برشمرد و ادامه داد: باید تعصبات قومی و طایفه ای را کنار گذاشت و با بصیرت و تدبیر مسولیت سنگینی که به عهده داریم برای انتخاب اصلح به خوبی انجام داده  و ملت ایران از این آزمون بزرگ، سربلند خارج شود.

دوستی آل سعود با اسرائیل دلیل قطع رابطه آل سعود با جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه دزفول ، در بخش دیگری از سخنان خود، دلیل قطع رابطه آل سعود با جمهوری اسلامی ایران را اثبات دوستی آل سعود با اسرائیل خواند و با اشاره به حمایت آمریکا از عربستان در خصوص اعدام شیخ نمر، این اقدام آمریکا را نشان دهنده چراغ سبز آمریکا به عربستان برای اعدام شیخ نمر روحانی مجاهد و حق گوی شیعه اعلام کرد و گفت: ننگ و نفرین و لعنت خدا بر آمریکای دروغگو که این چنین از حامیان تروریست دفاع می کنند.

جنایت عربستان نشان داد که مدعیان حقوق بشر دروغ می گویند

امام جمعه دزفول، تنها اتهام شیخ نمر را انتقاد به رژیم عربستان برای به رسمیت شناختن شیعیان این کشور به عنوان شهروندان عربستان اعلام و افزود: مدعیان حقوق بشر و آزادی در قبال این جنایت سکوت کرده اند و این جنایت عربستان نشان داد که مدعیان حقوق بشر دروغ می گویند و در این ادعا صادق نیستند.

خطیب نماز جمعه دزفول  شهادت افسر نیروی انتظامی در شوش در جریان درگیری با یکی از اشرار سابقه دار منطقه را به خانواده و مردم شوش و دزفول تسلیت گفت و خواستار قاطعیت نیروی انتظامی در  برخورد  با اشرار وبرهم زنندگان نظم و امنیت شد.

هشتم ربیع الثانی ولایت امام حسن عسکری(ع)، هفته تصویب شوراهای آموزرش و پرورش و ۱۹ دی سالروز قیام مردم قم دیگر مناسبت هایی بود که امام جمعه دزفول آن ها را مورد اشاره قرار داد.

در نماز جمعه این هفته شهرستان دزفول نیز جمعی از مربیان و دانش آموزان دبستان های پسرانه “رویش” ، “قدس ۲″ ، “فرهنگیان” و دبستان دخترانه “شهید توتونچی” شرکت داشتند.namaz94.10.2500005

namaz94.10.2500005namaz94.10.2500007namaz94.10.2500004namaz94.10.2500003namaz94.10.2500001namaz94.10.2500002


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .