کد خبر: 18216 | زمان مخابره: ۸:۲۹:۴۲ - یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 303 | چاپ چاپ |

امام جمعه دزفول:قدرتهای جهانی برای حل مشکلات منطقه نیازمنداقتدار ایران اسلامی هستند

 امام جمعه دزفول:قدرتهای جهانی برای حل مشکلات منطقه نیازمنداقتدار ایران اسلامی هستند

امام جمعه دزفول با اشاره به اقتدار ملی و نیروی انتظامی کشورمان گفت:اقتدار ملی باعث شده قدرتهای منطقه برای حل مشکلات منطقه نیازمند ایران اسلامی باشند و دست نیاز خود را به سوی کشورمان دراز کنند.

به گزارش پایگاه خبری دزفیل به نقل از ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز شنبه در جمع نیروهای نظامی و انتظامی دزفول افزود:به برکت خون شهدا ایران اسلامی در اوج اقتدار، سر بلندی و سرافرازی قرار داشته به گونه ای که قدرت های جهانی برای حل مشکلات منطقه دست نیاز به سوی کشورمان دراز کرده اند.
وی ایران را نماد امنیت و ثبات در منطقه دانست و اظهار کرد:همانگونه که در مرزهای جغرافیایی کشورمان امنیت برقرار است در داخل کشور نیز باید امنیت پایدار برقرار باشد.
امام جمعه دزفول اظهار کرد:امنیت یک مقوله دشوار بوده که عوامل بسیاری از جمله تعامل صحیح با جامعه و دستگاه های اجرایی ، امکانات ، تجهیزات ،نیروی انسانی و مدیریت صحیح در آن دخیل است.
وی اشراف بر آداب و رفتار صحیح اجتماعی را از اصول اساسی نیروهای انتظامی دانست و گفت:برای برقراری امنیت باید به آموزش های اجتماعی نیز توجه ویژه ای مبذول داشت و نیروی انتظامی بدون امنیت اخلاقی در تامین امنیت اجتماعی نیز توفیقی نخواهد داشت.
حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود:باید با دوراندیشی و آموزش های لازم امنیت را با تعامل درست با دیگر دستگاه های اجرایی در منطقه حاکم کرد.
سرهنگ علی الهامی فرمانده انتظامی دزفول نیز در این آیین ابراز امیدواری کرد با تعامل دیگر دستگاه های اجرایی امنیت در منطقه حفظ شود.
در این آیین همچنین از آزادگان نیروی انتظامی تجلیل به عمل آمد.
همچنین در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی شهرک ترافیک دزفول افتتاح شد.
سرهنگ الهامی در آیین افتتاح شهرک ترافیک دزفول با تاکید بر ضرورت نهادینه کردن فرهنگ راهنمایی و رانندگی در جامعه گفت:قوانین راهنمایی و رانندگی باید از کودکی به افراد آموزش داده شود.
وی افزود: با نهادینه کردن فرهنگ راهنمایی و رانندگی در جامعه شاهد کاهش سوانح رانندگی در کشور بوده ضمن اینکه نظم ترافیکی در شهر و کشور حاکم خواهد شد.
فرمانده انتظامی دزفول همچنین افزود:با موتورسوارانی که با حرکات نمایشی برای شهروندان ایجاد مزاحمت نمایند و در پیاده رو تردد کنند برخورد شده و موتورسیکلت آنها توقیف خواهد شد.
سرهنگ الهامی همچنین از رفع توقیف تعدادی از موتورسیکلت ها و خودروهای موجود در پارکینگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد.

انتهای پیام /*


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .