کد خبر: 18158 | زمان مخابره: ۷:۱۲:۵۹ - شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 859 | چاپ چاپ |

امام جمعه دزفول خواستار اشد مجازات برای مخلان امنیت در دزفول شد

امام جمعه دزفول خواستار اجرای اشد مجازات از سوی مسوولان قضایی برای مخلان امنیت در این شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری دزفیل ، حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود:در ۱۰ روز گذشته ۵۶ فقره انواع سرقت از منازل،خودرو ،موتورسیکلت و اموال مردم کشف شده و ۳۴ سارق دستگیر شده اند که برخی از آنها حین سرقت دستگیر شده اند.
وی ضمن تقدیر از تلاش نیروی انتظامی در دستگیری سارقان افزود:نیروی انتظامی و مسوولان قضایی باید به جدیت و قاطعیت با سارقان و مخلان امنیت برخورد کنند و اشد مجازات را در حیطه قانون برای افرادی که امنیت جامعه را به مخاطره می اندازند در نظر بگیرند.
امام جمعه دزفول در قسمت دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول به سفر مسوولان دزفول به چذابه وبرنامه ریزی در خصوص ارائه امکانات وتسهیلات برای زایران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت:در حال پیگیری برای احداث حسینیه دزفولی ها برای ارائه امکانات در کربلا هستیم که در این خصوص چند قطعه زمین معرفی شده است .
وی از خیرین خواست جهت کمک به خرید زمین و احداث حسینیه در کربلا مساعدت کنند ضمن اینکه بانکها نیز باید در ارائه تسهیلات جهت کمک به خیرین کوشا باشند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی در بخش دیگری از خطبه های خود تصویب معاهدات بین المللی طبق اصول ۷۷ و۲۵ قانون اساسی را از وظایف مجلس دانست و اظهار کرد:کنگره آمریکا موافقت خود را با برجام اعلام کرده لذا نمایندگان مجلس نیز باید با شجاعت و پختگی وبه دور ار فشارهای سیاسی در این خصوص تصمیم گیری کنند .
خطیب جمعه دزفول همچنین هفته بانکداری اسلامی را گرامی داشت و گفت:بانک ها در اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی دارند و باید سیاست های کلی خود را با سیاست های اقتصاد مقاومتی هماهنگ کنند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی ۱۱ سپتامبر را دستاویزی برای دشمنان بویژه آمریکا عنوان کرد که لشکرکشی به عراق وافغانستان و فعالیت داعش و دیگر دسیسه های استکبار جهانی در منطقه و خاورمیانه متعاقب این حادثه است.
امام جمعه دزفول اول ذی الحجه سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) وحضرت فاطمه (س) وروز ازدواج را تبریک گفت و افزود:جوانان باید با الگو گرفتن از نحوه آشنایی،خواستگاری ،ازدواج و مهریه زیباترین پیوند خلقت را مستحکم تر کنند .
وی استحکام خانواده و فرو نپاشیدن خانواده را در گرو الگوگیری از این شاخص ها دانست و گفت:متأسفانه برخی افراد به دلیل دور شدن از این شاخص ها به بیراهه رفته و علاوه بر افزایش آمار طلاق برای مراسم طلاق میهمانی خداحافظی برگزار می کنند و جشن می گیرند.
امام جمعه دزفول افزایش امار طلاق را نتیجه الگو گرفتن از فرهنگ غرب دانست و گفت:سن ازدواج با هجمه فرهنگی غرب بالا رفته که بسیار خطرناک است و باید توسط کارشناسان و والدین کارشناسی شود.
وی از مسوولان خواست با ایجاد اشتغال و مسکن زمینه ازدواج را برای جوانان فراهم کنند و برای جوانان پیش از ازدواج کلاسهای آموزشی مسوولیت پذیری و مبارزه با مشکلات برگزار کنند.81370558-6049438


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .