کد خبر: 18555 | زمان مخابره: ۷:۵۰:۲۲ - شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 1,463 | چاپ چاپ |

خطیب جمعه دزفول:پیام حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام اسلامی است

امام جمعه موقت دزفول با بیان اینکه هر رای ملت ایران فریادی بر سر آمریکاست گفت:پیام حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری دزفیل، حجت الاسلام مرتضی بیگدلی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را سنگین دانست و افزود:نماینده مجلس باید شجاع و دردآشنا باشد و به درستی به وظایف خود در جهت ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی عمل کند.
خطیب جمعه دزفول وظیفه ملت را حمایت از دولت دانست و گفت:حمایت از دولت نباید به منزله چشم پوشی نمایندگان مجلس از عملکرد دولت باشد بلکه نمایندگان باید همواره عملکرد دولت را رصد کنند تا کمبودها بر طرف شود.
حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه ترکیب مجلس دهم نباید دغدغه دولت باشد افزود:دولت باید به وظایف دیگر خود عمل کند زیرا اگر مجلس با نظر دولت تعیین شود مجلسی ضعیف و بی اراده خواهد بود.
وی در ادامه با تاکید بر پرهیز از دو قطبی کردن نامزدها اظهار کرد:اصل مشارکت مردم در انتخابات اقتدار ایران اسلامی و اهتزاز پرچم ایران اسلامی است.
خطیب جمعه دزفول با انتقاد از عملکرد و موضع گیری برخی مسوولان افزود:خطر نفود همچنان کشور را تهدید می کند لذا مردم با هوشیاری نمایندگانی دشمن شناس را راهی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری کنند.
امام جمعه موقت دزفول افزود:اقتدار و جایگاه نظام اسلامی در عرصه های مختلف حاصل ضدیت با دشمنان و استکبار بوده که باید تداوم یابد.
وی از فعالیت و زحمات کاندیداها و هوادارن آنان در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در سطح شهر و فضای مجازی همچنین تلاش هیات نظارت و عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات تقدیر کرد.
حجت الاسلام بیگدلی در ادامه با گرامیداشت هشتم اسفندماه روز امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت:با تربیت اسلامی کلیه نیازهای مادی و معنوی ،عقلانی و حیات معنوی انسان محقق می شود و با تحقق تربیت اسلامی نیازها و مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.
امام جمعه موقت دزفول روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان را نیز گرامیداشت و افزود:حق مصرف کننده این است که دچار ضرر ومشکل نشود زیرا اگر مصرف کننده مشکل داشته باشد تولید کننده نیز ضرر می کند لذا باید با تحقق اقتصاد مقاومتی حقوق مصرف کننده و تولید کننده رعایت شود.
وی بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید داخلی تاکید کرد و گفت:برخی مسوولان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی وعده دادند اما به وعده خود عمل نکردند و به سرمایه گذاری خارجی که موجب صرف سرمایه داخلی و حل تورم و اشتغال خارجی می شود توجه کردند که این امر جفا در حق مردم است.
امام جمعه موقت دزفول افزود:بر خلاف تلاش دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی تاکنون تغییر قابل توجهی بر زندگی مردم ایجاد نشده است و انتظار می رود دولت باید تلاش بیشتری در این خصوص داشته باشد.


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .