کد خبر: 15698 | زمان مخابره: ۱۸:۱۱:۰۶ - جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳ | ۸ نظر | دفعات مشاهده : 1,668 | چاپ چاپ |

رودخانه دز و ساحل علی کله دزفول، فرصت یا تهدید؟

در تعطیلات چند روز گذشته گروه هایی وارد دزفول شده اند که اکثرا با وضعیت بسیار زننده و با پوشش بسیار نامناسب در مناطق رودخانه دزو ساحل علی کله اقدام به ناهنجاری نموده اند.
به گزارش پایگاه خبری دزفیل ، هرساله درفصل تابستان گروه های طبیعت گرد ازجای جای استان و دیگراستانهای کشور وارد این شهر می شوند و از جاهای دیدنی بخصوص سواحل دز حضور پیدا می کنند.
اخیرا در تعطیلات چند روز گذشته گروه هایی وارد این دزفول شده اند که اکثرا با اختلاط دختر و پسر با وضعیت بسیار زننده و با پوشش بسیار نامناسب در مناطق رودخانه دزو سواحل آن اقدام به ناهنجاری نموده اند که از سوی مردم این مناطق اعتراض و ابراز گله مندی شده است و همچنین حضور مسافرین در ایام تعطیلات گذشته در سواحل دزفول که هیچگونه نظارت و کنترل از سوی متولیان امر صورت نگرفته و افراد بدون توجه به حریم خانواده ها با اختلاط زن و مرد وارد رودخانه شده و یا در بخش های از این سواحل اقدام به ناهنجاری نموده اند.
با توجه به اینکه بارها از سوی متدینین و مردم ابراز گله مندی شده ولی ظاهرا نشاط صنعت توریسم در این شهر به قیمت بی توجهی تمام می شود و هیچ اقدامی در این باره صورت نمی گیرد .
گفتنی است، ایجاد این ناهنجاری ها بدلیل عدم حضور نهاد های نظارتی رواج پیدا کرده و مسئولین امر باید از خواب زمستانی بیدار شوند و فکری برای این معضل بکنند.
گزارش از: سیدحبیب پژوهیده


۸ ديدگاه مطلب براي " رودخانه دز و ساحل علی کله دزفول، فرصت یا تهدید؟ " ارسال شده است.

 1. فاطمه می‌گه:

  الله اکبرتواین ماه مبارک آخه چرا؟پس مسئولین کجان!!!

 2. محمدی می‌گه:

  باورمان این بودکه شهرماهم تفریحگاهی دارداماناخاسته یاخواسته تفریحگاه شد معضل شهرما

 3. شاکر می‌گه:

  من اومدم علی کله محل زیبایی است در ان شنا کردم مرد و زن قاطی بودن اما حریم و حرمت سرجاش بود همه با لباس کامل بودند اما بازهم ناخوشایند است. خدا کمکتان کند

 4. ناصر می‌گه:

  متاسفانه همیشه وقتیکه کار از کار گذشت به فکر چاره می افتیم. اون وقتیکه تازه گردشگران داشتند به سمت دزفول جذب می شدند به فکر ساماندهی نافتادیم. تا کنون چه برنامه ای برای بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی علی کله انجام شده جز اینکه همیشه از قوه قهریه استفاده می شود. کنار علی کله چند سویت خانوادگی و یا غذا خوری احداث شده است؟ دنیا تلاش می کنند تا جذب گردش گر داشته باشند ولی ابتدا زیرساخت ها را آماده می کنند. اگر امکانات رفاهی در کنار ساحل از قبیل احداث سویت و غذا خوری به اندازه کافی باشد حد اقل این گردش گران کمتر وارد شهر می شوند و بعد می شود برای خود محل هم تدابیری اندیشیده شود. تو هر شهری که نصف امکانات تفریحی دزفول را هم ندارد ببینید چقدر امکانات اسکان و غذا خوری و غیره در کنار معدود فضاهای تفریحی احداث می کنند. قطعا حضور گردش گر فرصت است برای شهر به شرط آنکه کارگوهی تخصص تشکیل و نسبت به ساماندهی محل های گردشگری اقدام کنند

 5. عاي می‌گه:

  سلام تورو به خدا مسئولین یه فکر کنن از این همه گناه که کنار این روخونه میشه میترسم آب خشک بشه یا یه بلایی نازل بشه
  آه شهر من ای شهر خونین جامگان …… افسوس

 6. ایرج می‌گه:

  دستت درد نکند با این گزارشت،من بخاطر این پوشش های نامناسب بعضی از نوجوانان و قلیان کشیدن ها،هر چی خانواده میگن ما را ببر کنار علی کله،میگم بابا کنار علی کله برای خانواده ها مناسب نیست،شما رو به خدا مسئولین یه فکری بکنین.

 7. سعادتخواه می‌گه:

  آقایان وخانم ها من حقیر هم اعلام خطر میکنم که چقدربساط قلیان دردزفول افزون شده کسی هم نیست جلو گیری کنه اصلا مدشده حتی برای نوجوانان .
  یادم میاد منحقیر درسن ۱۶ سالگی پاه برهنه که دم درمی آمدم برداربزرگم تنبیه میکرد مرا بخدا باید فکری کرد

 8. آینه می‌گه:

  ببخشید چراازچادرهای کنارعلی کله چیزی ننوشتید!متاسفانه کسی به اهمیت این نوع دیده ها اهمیت نمی دهد البته عزیزان زحمت کش چقدرتوانایی دارند یا چقدرنیرودارند که مرتب گشت بزنند اما انصاف اینست که فکراساسی وکلی بشود با تشکرازانتشارنظرم

ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .