کد خبر: 18166 | زمان مخابره: ۶:۵۱:۱۱ - دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 329 | چاپ چاپ |

فرماندار:هفته فرهنگی دزفول به عنوان یک رویداد مهم باید برجسته شود

به گزارش پایگاه خبری دزفیل، حبیب اله آصفی یکشنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته فرهنگی دزفول از میراث فرهنگی دزفول به عنوان مجموعه آثاری بین المللی نام برد و افزود:دزفول با پیشینه غنی تاریخی از ظرفیت های بی شماری در زمینه های مختلف برخوردار است که باید این ظرفیت ها در راستای کمک به رشد و توسعه این شهرستان بکار گرفته شوند.
وی به ظرفیت های موجود در زمینه گردشگری دزفول اشاره کرد و اظهار داشت:تفریحگاه ساحلی دز (علی کله) که مورد استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفته ظرفیتی برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی است ضمن اینکه باید این فضای تفریحی باید با رویکرد فرهنگی معرفی شود.
فرماندار ویژه دزفول از تمام دستگاههای اجرایی خواست تا با برنامه ریزی و تعامل زمینه برگزاری هر چه بهتر هفته فرهنگی دزفول را در سطح ملی فراهم کنند.
مسوول امور اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز هدف از برگزاری هفته فرهنگی دزفول را شناخت و معرفی توانمندی های هنری ، تاریخی ،گردشگری همچنین ظرفیت های بخش اقتصادی این شهرستان عنوان کرد و گفت:هفته فرهنگی دزفول تا قبل از پایان سالجاری با دعوت از افراد صاحب نظر برگزار می شود.
محمدحسین خجسته کیا افزود:شهرستان دزفول دارای آثار تاریخی منحصربفردی است ضمن اینکه در زمینه فرهنگی و صنایع دستی نیز این شهرستان دارای پیشینه تاریخی است.
وی اظهار کردک در راستای برگزاری هفته فرهنگی دزفول نمایشگاه توانمندی های این شهرستان در بخش های مختلف برپا خواهد شد.
نادر سعادتی فرد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول نیز گفت:هنرمندان و اصحاب رسانه آمادگی دارند تا در راستای برگزاری هر چه بهتر هفته فرهنگی دزفول مسوولان مربوطه را یاری کنند.
در این نشست مصوب شد ضمن معرفی و تجلیل از چهره های ماندگار دزفول از ظرفیت های مراکز آموزش عالی نیز در این راستا استفاده شود.
شهرستان دزفول با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ظرفیت های بی شماری در زمینه میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی است.asefi-350x213

“ایرنا”


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .