کد خبر: 18499 | زمان مخابره: ۸:۲۱:۱۱ - شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 519 | چاپ چاپ |

باز شهیدی آورده اند!

این روزها از بلاد شام خبرهای خوشی می آید،دلاوران اسلام در برابر یزدیان شاهکار نموده اند،دو منطقه عاشقان علی و زهرا(س) را آزاد نمودند.

سران استکبار و سران شکمباره عرب منطقه و جاه طلبان ترکیه از این پیروزی به خشم آمده اند.

سالهاست که شیعیان در نبل و الزهرا اسیر گروههای دیو صفت و یزید مسلکند و جهانیان در سکوت خفت بار و سران پرادعای غرب همدست با جانیان و ثروتهای بادآورده عربستان وقطر و اردن در جیب اشرار و داعشیان و ترکیه در آرزوی لیدر شدن در منطقه و پشتیبان تروریستها و همه و همه جز شعار چیزی در بساط ندارند و شام را بهترین منطقه برای کنترل مقاومت هدف قرار داده اند،در آرزوی پلید خود می پروراندند که با تصرف شام کار حزب الله و مقاومت تمام است!….. اما خیلی زود دلاوران مقاومت دست بر زانو زدند و سلاح بر کف گرفتند و غرشی حیدری نمودند و خواب آنان را پریشان کردند.

در خواب دیده بودند می توانند بر حرم عقلیه بنی هاشم دست درازی نمایند،اما زهی خیال باطل که عاشقان اهل بیت ندا سر دادند که:«کلنا عباسک یا زینب»

این روزها خبرها خوش و شادی شیعیان سوریه و شکست حصر آنان ما را شاد نمود. اما…

اما نگران دوستان و همسنگرانمان هستیم ،نگران غیرتمندان دیارمان که هر روز خبری از آسمانی شدن یکی از آنان دلهای ما را غمین و افسرده می کند،هرچند که می دانیم آنان شادند که به آرزوی خود رسیدند.

اما این از نگرانی ما کم نمی کند ،نگران سلامتی ابوالقاسم،مهدی ،علی ،شهربانو ،احمد ، محمد ،حسن و… هستیم ،هرچند که می دانیم اینها افتخار شهرمان هستند.افتخار می کنیم در فتح اخیر در سوریه و در جبهه مقاومت باز فرزندان خوزستان و فرزندان دزفول قهرمان نقش آفرین هستند.  اما کار دل از این حرف گذاشته است. جز دعا برای سلامتی همه مدافعان حریم انقلاب اسلامی و حرم آل الله کاری از دست ما بر نمی آید.

دیروز بود که وداعی سخت با دو دلاور و دو عاشق اهل بیت داشتیم ،هنوز داغ امیر هیودی و سید مجتبی ابوالقاسمی التیام نیافته است .

التهاب روزهایی که در سوریه عملیات می شود برای ما مثل التهاب دوران دفاع مقدس است، از یک سو خوشحال می شدیم که بچه ها پیشروی های خوبی داشته اند و از سوی دیگر نگران و دلهره داشتیم که بچه ها سالم باز گردند؟!

در کنار اخبار پیروزی بود که خبر آوردند،بسجی و عاشق اهل بیت« علی حاجیوند» نیز آسمانی شده است.  

علی موجودی از نویسندگان حوزه دفاع مقدس در مطلبی نوشته بود : در روزی که سید مجتبی را به مهین آوردند،حاجیوند به دوست و فرمانده اش گفته بود:سید من بروم شهید بر می گردم!! و سید که دوستان زیادی را در دوران دفاع مقدس از دست داده بود به او گفت: تو سومین شهید مدافع حرم دزفول می شوی.

سید می گفت: بی طاقت شده بود،برای رفتن به سوریه و پیوستن به سپاه اسلام پر پر می زد.

خود شهید علیرضا می نویسد:«خدا را شاکرم که بعد از چندبار آماده رفتن شدن آخر به آرزوی قلبی خود رسیدمو این لیاقت را پیدا کردم تا از حرم اهل بیت و اهداف انقلاب اسلامی که از انقلاب سرخ حسین(ع) منشاء گرفته است،دفاع کنم»

حاجیوند عاشق اهل بیت و ولایت بود و این عشق اش را می توان در وصیت نامه اش خطاب به پدر و مادرش مشاهده کرد:«من را خود وقف ثارالله کرده ام …. اگر برنگشتم و شهید شدم فقط بگو فدای سر ثارالله»یا خطاب به دوستانش گفته است: در مراسمات و دعاها و مجالس اهل بیت مرا یاد کنید.

علی در آخر وصیت نامه اش چه زیبا به فرمانده اش می نویسد که :«سید یادت هست قرار گذاشتیم که با هم برویم؟!ولی انگار قسمت این شد که من زودتر بروم فقط حلالم کن.سلام شما را به مش حمید و شهدا می رسانم»

علیرضا جان نوشیدن شربت شهادت و مفتخر شدن به نام مدافع حرم گوارای وجودت. خوشابحالت که همنشین با شهدا و صلحا شدی. ما خرابه نشینان دنیا را فراموش نکن. ما را هم به سان سید – فرمانده ات- فراموش نکن.

علیرضا به آرزویش رسید،مدال سومین شهید حرم از دزفول بر گردن این دلاور بسیجی می درخشد. دزفول با به جوانانش می بالد به علی حاجیوند و سید مجتبی و امیر و دلاورانی که اکنون در سوریه مدافع حریم انقلاب اسلامی اند می بالد .مردم دیارمان بر شهدای مدافع حرمش درود می فرستد و برای سلامتی دلاوران رزمنده اش صلوات بدرقه راهشان می کنند

علیرضا حاجیوند بسیجی حوزه مقاومت مالک اشتر بود.عضو گردان۲۱۱ عاشورا و نیز گردان یکم واکنش سریع بیت المقدس و قریب به ۱۸ ماه عضو بسیج ادارات دزفول بود و سرانجام در ۷ دیماه جهت دفاع از حریم انقلاب اسلام و حرم آل الله عازم سوریه شد و در عملیات اخیر به کاروان شهدا پیوست.

 

كلمات كليدي:


۱ ديدگاه مطلب براي " باز شهیدی آورده اند! " ارسال شده است.

  1. مقداد می‌گه:

    لطفا اصلاح بفرمائید:
    علیرضا حاجیوند در ابتدا بسیجی حوزه مقاومت مالک اشتر بود.عضو گردان۲۱۱ عاشورا و نیز گردان یکم واکنش سریع بیت المقدس و بعداز افتتاح حوزه مقاومت بسیج بلال حبشی چون پایگاه مقاومت بسیج مسجد صاحب الزمان عج شمالی در حوزه استحفاضی در حوزه بلال حبشی قرار گرفت ، علی رضای عزیز بهمراه نیروهای پایگاه صاحب الزمان عج شمالی در گردان چهارم واکنش سریع بیت المقدس سردار شهید احمد هدایت پناه به عنوان فرمانده یکی از گروهان ها به نیروهای بسیجی خدمت نمود علی رضای عزیز بعد از مدتی به خدمت مقدس سربازی رفت و بعداز خدمت مقدس سربازی قریب به ۱۸ ماه عضو بسیج ادارات دزفول بود و سرانجام در ۷ دیماه جهت دفاع از حریم انقلاب اسلام و حرم آل الله عازم سوریه شد و در عملیات اخیر به کاروان شهدا پیوست.

ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .