کد خبر: 18443 | زمان مخابره: ۱۰:۲۱:۲۹ - شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 454 | چاپ چاپ |

مسابقات اسبدوانی قهرمانی خوزستان در دزفول برگزار شد

علیرضا پنبه زن مسئول هیات اسب دوانی شهرستان دزفول به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت:در هفته آخر این دوره از مسابقات ۳۷ اسب از شهرهای دزفول،شوش ، شوشتر، اهواز، بهبهان ، و شادگان شرکت داشتند.
وی افزود:این مسابقات در پیست سوارکاری شهرستان دزفول با حضور کم سابقه علاقه مندان به این رشته ورزشی برگزار گردید و در پایان به اسب ها و نفرات اول تا سوم هر کورس جوایزی تعلق گرفت.
در کورس اول که با شرکت اسب های صفر تا دو امتیازی به مسافت ۱۳۰۰ متر برگزار شد
اسب سامرخان از اشکان شاه آبادی از دزفول با چابک سواری مجتبی سرخه اول شد و
اسب گردباد از حمزه پورحسینی از اندیمشک با چابک سواری رضا طهماسبی به مقام دوم دست یافت همچنین مقام سوم به اسب یورش از محمدمرادی از شوش با چابک سوار ماهان حسینی رسید.
در کورس اسب های صفر امتیاز به مسافت ۱۳۰۰ متر نیز مقام اول به اسب لابشیرک از قاسم آلبوغبیش از شادگان با چابک سواری علیرضا سپهوند رسید ، اسب ماهان گودرزی از اهواز با چابک سواری جبرئیل اندروا دوم شد و اسب فایز معاوی از یاسین عادلی نسب از دزفول با چابک سواری حسین عادلی نسب مقام سوم را کسب کرد.
در کورس اسب های ۴ تا ۱۰ امتیازی نیز اسب گامبوا از هادی سگوند از شوش با چابک سوار علی سرخه ،اسب سلیمه سرخه از سلیمان نصیر پور سرخه از شوش و اسب حلیوان از منصور سرخه از شوش هر دو با چابک سواری مجتبی سرخه به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
کورس چهارم اسب های ۶ تا ۸ امتیازی را نیز اسب های لرد از علی مصداق از شادگان با چابک سواری شهاب ربیهاوی ،اسب مبارک خوزستان از مهراب آهنی از شوش با چابک سواری امین سگوند و اسب کیوان از رحمان قربانی از بهبهان با سوارکاری بنیامین قربانی با کسب عناوین اول تا سوم از آن خود کردند.
در کورس پنجم که شرکت اسب های ۱۲ تا ۲۲ امتیاز برگزار شد اسب کیانشاه با مالکیت امین رجبی از دزفول و چابک سوار علی زارعی اول شد ، اسب لئون پرسیا از امین عسل زاده از دزفول با چابک سواری داوود محمدی نیا دوم و اسب کوهستان عباسی از منوچهر عباسی از شوش با چابک سواری مهدی هلاکوپور سوم شدند.
در کورس ششم قهرمانی نیز در مسافت ۱۳۰۰ متر اسب فرخ خان از سیدمحمدرضا عالمشاه از دزفول با چابک سواری علی زارعی مقام اول را بدست آورد ،اسب فرهاد گلاری از سعید شریعتی اصل از دزفول با چابک سواری علیرضا سپهوند مقام دوم را کسب کرد و
اسب گیو با مالکیت عزیز هلاکوپور از شوش با چابک سواری مهدی هلاکوپور عنوان سوم را از آن خود کرد.
در کورس هفتم امتیاز آزاد در مسافت ۱۳۰۰ متر اسب شارلی با مالکیت محمد مرادی از شوش با سوار کاری سید مهدی فاضلی ،اسب شیطان ازمحمد مرادی از شوش با چابک سواری علی سرخه و اسب طوفان لرستان از رضامحمدی از اندیمشک با چابک سواری محمد سپهوند به ترنیب اول تا سوم شدند.


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .