کد خبر: 18312 | زمان مخابره: ۱۴:۱۰:۲۴ - سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 837 | چاپ چاپ |

مسابقه کتابخوانی دختر شینا+ شیوه نامه شرکت در مسابقه

به گزارش پایگاه خبری دزفیل درمصاحبه با آقای رحیم مسیح مسئول کتابخانه تخصصی دفاع مقدس، از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی دختر شینا خبر داد.

کتابخانه تخصصی مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول مسابقه سراسری کتابخوانی از کتاب دختر شینا ( خاطرات همسر سردار شهید ابراهیمی ) را از اول مهر تا پایان آذر ماه ۹۴ که به صورت سراسری در سطح کشور برگزار شده است؛ کتاب و فرم مسابقه را با ۲۰% تخفیف بین عموم علاقمندان از جمله مدارس آموزش و پرورش، دانشگاه ها، کانون فرهنگی و هنری مساجد و جلسات قرآن دزفول و حومه و شهرهای اطراف توزیع و عرضه می کند.

کتاب دختر شینا سرگذشت زندگی کوتاه و عاشقانه دختری روستایی است؛ که در طول هشت سال ازدواجش، با ۵ بچه قد و نیم قد ( ۴ دختر و یک پسر) به تنهایی توانسته است دشواری های دوری همسر شهیدش و بزرگ کردن فرزندانش را پشت سر نهد. مادری که آن قدر می ایستد و می افتد و دوباره بر می‌خیزد تا مشکلات زندگی و جنگ را تحقیر کند. نویسنده کتاب خانم ضرابی زاده توانسته با هنرمندی، همه صحنه ها و فضای کتاب را اثر گذار و ملموس روایت کند.

 

شیوه نامه شرکت در مسابقه کتابخوانی کشوری از کتاب دختر شینا

شما می‌توانید با مطالعه و پاسخ به سؤالات کتاب «دختر شینا»، با کسب ۹۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیازِ ممکن، در قرعه‌کشیِ مسابقه «کتاب و ‌زندگی» شرکت کنید.
جوایز این دوره از مسابقه:
«سفر به عتبات عالیات»، «سفر به مشهد مقدس»، «سکه بهار آزادی» و جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر.
روش‌های ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سوالات:
الف) نحوه ثبت‌نام و پاسخ‌گویی از طریق پیامک:
ابتدا برچسب (label) داخل کادر را خراشیده و کد دَه‌رقمیِ شرکت در مسابقه را به‌همراه پاسخِ سؤالات و با توجه به الگویِ زیر به شماره ۱۰۰۰۱۶۶۱ پیامک نمایید:
ابتدا، کد دَه‌رقمی را نوشته، سپس ستاره (*) را وارد کنید. در ادامه، شماره آزمونِ مندرج در برگه سؤالات را بنویسید و مجدداً ستاره (*) را وارد کنید و در آخر، پاسخِ سؤالات را به‌ترتیب و بدون‌فاصله یا توضیح اضافه‌ای، مانند الگوی زیر ارسال نمایید.
۱۰۲۳۵۲۱۰۳۲*۴۸*۱۴۳۱۲۴۱۳۴۳
تذکرات مهم:
تمام گزینه‌های صحیح می‌بایست پشت سر هم و بدونِ فاصله باشند.
شماره تلفنِ همراه و کُد دَه‌رقمی به‌عنوان شناسه شما در مسابقه محسوب می‌شود.
ب) نحوه ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سؤالات از طریق وب‌سایتِ مسابقه:
برای ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سؤالات مسابقه، به سایت ketabzendegi.ir مراجعه نمایید. پس از ثبت‌نام در سایت، از طریق پیوند «ورود کاربران» که در بالای صفحه قرار دارد، با وارد نمودنِ «نام کاربری» و «رمز عبور» که هنگام ثبت‌نام درج نموده‌اید، وارد پروفایل خود شده، سپس در فضای مشخص شده کد دَه‌رقمی کارت خود را ثبت نمایید. در ادامه می‌توانید با انتخاب شماره آزمون که بالای سؤالات آزمون هر فصل قرار دارد، پاسخ سؤالات خود را ارسال نمایید.

scan0003

 

shina-A3


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .