کد خبر: 18376 | زمان مخابره: ۱۰:۵۱:۴۶ - جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 790 | چاپ چاپ |

هفته کتاب۹۴ در دزفول چگونه گذشت؟

به گزارش پایگاه خبری دزفیل در مصاحبه با رضا جوروند، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول برنامه های متنوعی به مناسبت هفته کتاب برگزار شد.

جوروند ضمن تبریک به کلیه کتابداران، کتاب دوستان و فعالان در عرصه کتاب و کتابخوانی از برنامه های این اداره گفت.

آیین نواختن زنگ نمادین مطالعه با حضور جناب آقای جوروند سرپرست محترم اداره کتابخانه ای عمومی شهرستان دزفول و معاونت آموزش و پرورش شهر سردشت و دیگر مئولین شهری و اعضای شورای اسلامی در دبیرستان شبانه روزی در واقع در یکی از مناطق محرم  منطقه سردشت به صدا در آمد .

در این مراسم جوروند طی سخنانی ضمن عرض تبریک هفته ی کتاب  و کتابخوانی  به اهمیت کتاب اشاره کرد و این گونه برنامه ها را در راستای  یاد آوری لزوم پرداخت به مطالعه ارزیابی کرد.وی از همه ی دانش آموزان  وکادر آموزشی این آموزشگاه جهت عضویت در کتابخانه دعوت بعمل آورد.بعد از مراسم شرکت کندگان از نمایشگاه کتابی که بدین منظور برپا شده بود بازدید نمودند

در دومین روز از هفته کتاب عضویت در کتابخانه های عمومی به صورت رایگان بوده که با استقبال خوب همشهریان مواجه بود و تعدادی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر در کتابخانه های عمومی عضو شدند.

همایش تکریم کتابداران در مرکز استان در روز دوشنبه برگزار شد. همچنین برنامه مسابقه دو با کتاب در مدرسه ابتدایی مهر و دبیرستان تلاش به همت علیرضا شیری مسئول کتابخانه امام خمینی(ره)انجام گرفت. همچنین شرکت در صف صبحگاهی مدارس و دعوت به کتاب و کتابخانه توسط خانمها مریم نورانی و معصومه الماسی فرد و آقای علیرضا شیری در شهر امام صورت گرفت.همچنین کلاسهای نحوه استفاده از کتب مرجع به دانش آموزان آموزش داده شد.

برگزاری کلاس آموزش مهارتهای زندگی ویژه خواهران که در کتابخانه عمومی عارف دزفولی توسط استاد سفیدگر برگزار شد.

به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی کلاس داستان خوانی و نقد آنها با همکاری انجمن نویسندگان دزفول با مدیریت خانم راضیه مقدم در کتابخانه عمومی آیت الله قاضی برگزار شد. در این جلسه سه نفر از اعضای انجمن داستانهای خود را خوانده و دیگر شرکت کنندگان علاقه مند، آنها را نقد کردند. در پایان هدایای از طرف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول به آنها اهدا شد.

در ادامه جوروند  از برگزاری برنامه های متنوعی در کتابخانه بوعلی سینا واقع در شهر میانرود خبر داد.

نواختن زنگ مطالعه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در دبیرستاتن حضرت رباب;  باحضور  سیدمهدی احمدی و سید محمدآهوقلندری کتابداران کتابخانه بوعلی سینا، عیسی زاده معاون فرماندار، بخشدار مرکزی مهندس مجدیان و اعضای شورای اسلام و شهرداری میانرود

برپایی نمایشگاه کتاب

برپایی نمایشگاه صنایع دستی اعضای کتابخانه بوعلی سینا

برپایینشستی تحت عنوان” من کتاب را دوست دارم” که با حضور اعضای کودک و نوجوان و بزرگسال کتابخانه بوعلی سینا برگزار شد و کتابها توسط ۸ نفر از اعضا به دیگر شرکت کنندگان معرفی شدند.

بازدید از کتابخانه ها توسط پایگاه چهارم شکاری، پدافند هوایی، مدارس ابتدایی و دبیرستان ها از کلیه کتابخانه های دزفول بازدید بعمل آمد.

DSC06329

DSC06376

DSC06380

DSC06392

DSC06399


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .