کد خبر: 18303 | زمان مخابره: ۱۱:۳۹:۲۰ - چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 846 | چاپ چاپ |

پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی دزفول از اینترنت

به گزارش پایگاه خبری دزفیل ، امسال نیز همچون سال های گذشته برای یازدهمین سال پیاپی با همت تنی چند از جوانان متعهد و متخصص دزفول، مراسم عزاداری بی بدیل مردم دوستدار اهل بیت شهرستان دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت پخش خواهد شد.
امین ابرهام  ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام حسین(ع) و ۷۲ یار باوفایش در این خصوص گفت: طی سالهای گذشته با تمامی مشکلات فنی و غیره فنی که در مسیر اجرای این برنامه بوده بحمدا… با عنایت خدا و تلاش همه دوستان دست اندرکار این امر میسر شده و هر چند ارسال تصاویر با توجه به بضاعت فنی ما خالی از مشکل نبوده ولی هر سال نسبت به سال قبل سعی کرده ایم با تجهیز سخت افزاری و استفاده از تجارب گذشته و همچنین به روزرسانی اطلاعات  قسمت های مختلف فنی کیفیت ارسال صدا و تصویر این عزاداری ها را ارتقا بخشیم.
وی افزود: امسال در نظر داریم علاوه بر نرم افزار سال گذشته از نرم افزار جدید دیگری در کنار آن استفاده نماییم که در صورت امکان استفاده از این نرم افزار مخاطبان می توانند تصاویر را با کیفیت بالاتر و سرعت بهتری دریافت نمایند.
سردبیر شبکه خبری دز تصریح کرد: طی سالهای گذشته هموطنان و همشهریان زیادی از داخل و خارج کشور ضمن تقدیر از انجام اینکار پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق تماس با ما به اطلاع رسانده اند که به این طریق توانسته ایم حتی المقدور نقاط ضعف را کاهش داده و نقات قوت برنامه را تقویت کنیم از این رو از همگی مخاطبان عزیز تشکر و قدردانی می نماییم.
ابرهام خاطر نشان کرد: مراسم امسال از طریق سایت اختصاصی “دزلایو به نشانی اینترنتی WWW.DEZLIVE.COM پخش خواهد شد و همچنین بمنظور دسترسی بهتر مخاطبان، تصاویر زنده این مراسم از طریق سایت های “دزفیل” به نشانی WWW.DEZFIL.IR، “هنردز” به نشانی WWW.HONARDEZ.IR، “نیکان نیوز” به نشانی WWW.NIKANNEWS.IR، ” شبکه خبری دز(دز ان ان)” به نشانی WWW.DEZNN.COM و دیدنا به نشانی WWW.DIDNA.IR پخش خواهد شد که مخاطبان در صورت عدم دسترسی به سایت اصلی به هر دلیل، می توانند از این سایت ها استفاده نمایند.
وی در پایان از تمامی کسانی که امسال و همه ساله در انجام این امر فرهنگی با مجموعه سایت فرهنگی دزآوا همکاری می کنند تشکر و قدردانی نمود.


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .