کد خبر: 15932 | زمان مخابره: ۱:۱۲:۵۷ - پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 293 | چاپ چاپ |

دیدار فرماندهان و بسیجیان پایگاه های حوزه ادارات شهرستان دزفول با امام جمعه شهرستان دزفول

دیدار فرماندهان  و بسیجیان پایگاه های حوزه ادارات شهرستان دزفول با امام جمعه شهرستان دزفول

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دزفیل به مناسبت بزرگداشت هفته دولت، فرماندهان  و بسیجیان پایگاه های حوزه ادارات شهرستان دزفول  در روز چهارشنبه مورخ ۰۵/۰۶/۹۳ با امام جمعه شهرستان د ر محل دفتر امام جمعه  دیدار و تجدید بیعت کردند.

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت شد سپس سید عزیزالله پژوهیده فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات ضمن یادآوری  و و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از صدر اسلام و کلیه  شهدا خاصه شهدای کارمند دزفول  به ارائه گزارشی از  فعالیت های این حوزه در هفته دولت نمود. از جمله برنامه های حوزه را به شرح ذیل اعلام کردند:

 دیدار با امام جمعه شهر امام،برگزاری مراسم تقدیر از کارمندان بسیجی نمونه در ادارات دولتی، اردوهای فرهنگی در پایگاه ها، تشکیل حلقه های صالحین، دیدار با امام جمعه دزفول و نماز وحدت و همچنین غبار روبی از مزار شهدا در روز پنجشنبه و شرکت در نماز جمعه

برنامه هایی که تنها در مرکز استان  و دزفول انجام شد معرفی کارمند شهید و شهیده  شاخص سال ۱۳۹۳  بود.

شهیده خانم طوبی پورعابد که در سال ۱۳۵۸  به همراه همسر، خواهر و دختر خواهرش شهید میشود.

شهید حسن معتمدی زاده مسئول عملیات گردان بلال و کارمند نیز  به عنوان شهید شاخص  معرفی شدند.

امام جمعه شهرستان دزفول ضمن تشکر از حضور کارمند بسیجی هفته کارمند را به همه تبریک گفت. و افزود: واژه بسیج را امام راحل (ره) به همه اهدا کردند و میراث گرانبهایی است که به دست مار سیده و نمی شود روی آن قیمت گذاشت. به اعتقاد وی هر چقدر کارمندان ما، روحانیون، دانشگاهیون، و خانواده ها، هر چقدر از آن فاصله بگیریم دشمن در کارش موفق تر خواهد بود. و خرچه روحیه بسیجی بیشتر باشددشمن از غلبه برما ناامید خواهد شد.

وظیفه همه ما انی است که ۱ روحیه بسیجی را بشناسیم و۲ خود عامل آن باشیم.

بسیجی به این معناست که نشان دهیم در سخت ترین شرایط کشور،در مقابل قدرتها ایستادن واز آنها نترسیدن است.

باید بتوانیم به عنوان یک بسیجی روحیه آن را بشناسیم و فرهنگ آن را عملی و  به جوانان آموزش دهیم چون جوانان الگوی جوان را بهتر می پسندند. مراسم با خواندن نماز وحدت ظهر و عصر در دفتر امام جمعه به پایان رسید.


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .