کد خبر: 18223 | زمان مخابره: ۱۵:۰۲:۰۱ - دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 872 | چاپ چاپ |

تغییر در راس اداره کتابخانه های عمومی دزفول: تودیع مهران پور و معارفه جوروند

به گزارش پایگاه خبری دزفیل صبح امروز دوشنبه مورخ ۹۴/۰۷/۱۳ مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول انجام گرفت.

در این مراسم  حجت الاسلام والمسلمین سپهر مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با هیات همراه، آصفی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول، کرمی شهردار دزفول ، کریمی رئیس شورای شهرستان دزفول،سرافراز عضو شورای شهر دزفول ، سعادتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وهمچنین خانم احمدی مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی خوزستان به همراه کتابداران و خبرنگاران شهرستان حضور داشتند .

پس از قرائت قرآن کریم توسط آقای سیدرضا آذرشب از کتابداران حاضر خانم مهران پور به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت ۱۰ ساله مدیریت خود داد که با پیگیری های زیاد توانسته بودند تعداد ۶باب کتابخانه را در زمان شروع تصدی خود در سال ۱۳۸۴ به ۲۸ باب کتابخانه برسانند و همچنین در سال ۱۳۸۴ کتابخانه های عمومی توسط ۱۴ کتابدار اداره می شدند در سالجاری ۴۲ کتابدار در حال خدمت رسانی هستند

مهران پور در سخنان خود از مسئولین شهری بابت همکاریهایی در این چند ساله با او داشته اند تشکر کرد و همچنین از کتابداران نیز بابت همیاری وهمدلی در این سالها قدردانی نمود و از آنان خواست تا همچنان با انگیزه در ادامه راه با آقای جوروند همکاری داشته باشند.

در ادامه آصفی نیز ضمن تقدیر از مهران پور از تلاش بی وقفه رئیس سابق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول در حل مشکلات و تامین هزینه های کتابخانه های عمومی گفت و برای مهران پور آرزوی موفقیت کردند.

سپهر نیز ضمن تشکر از مسئولین شهرستان در خصوص همکاری با مهران پور و همچنین ضمن تقدیر و تشکر از حمات مدیر موفق استان خوزستان به این نکته اشاره داشت که خوزستان در کشور در گزینه های زیاد رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است و همچنین دزفول در استان خوزستان از نظر زیربنای کتابخانه ای، تعداد پرسنل در جایگاه اول است که باید با همکاری بیشتر نهادها و کتابداران در بخش اعضا نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

رضا جورند سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول ضمن تشکر از توجه مدیرکل، فرماندار و امام جمعه دزفول در انتخاب ایشان، از مهران پور به عنوان معلم خود یاد کرد وافزود تمام تلاش خود را در ادامه راه خواهد گرفت واز مسئولین شهری و کتابداران خواست تاتحت عنوان خانواده کتابدار در گسترش فرهنگ و اعتلای  مطالعه همکاری کنیم.

در نهایت با خواندن متن تشکر و تقدیر مهران پور و حکم سرپرستی رضا جورند مراسم پایان یافت.

نکته جالب توجه در این مراسم اینکه حکم معارفه و تشکر از مهران پور  توسط خانم احمدی به ایشان داده شد خانم احمدی اولین مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان هستند که خانم مهران پور را به سمت ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول منصوب نمودند.

تیم فرهنگی دزفیل آرزوی موفقیت بیشتر و تندرستی را برای همشهری عزیزمان مدیر موفق شهرمان خانم فروزان مهران پور و آرزوی موفقیت وتلاش بیشتر برای آقای رضا جورند را دارد.

 

 

 

DSC06183

 

DSC06209

 

 

 

 

 

DSC06214

 

DSC06220

DSC06223

 

DSC06230

 

DSC06228

 

DSC06233

 

DSC06238

 

DSC06249

DSC06252

 

DSC06253

 

DSC06254

 

DSC06255

 


ارسال نظر


پربازدید هفته
آخرین خبرها
خروجي RSS
آترين استخدام قيمت گوشي
كليه حقوق براي دزفول | پایگاه خبری و اطلاع رسانی دزفیل | Dezful|خوزستان محفوظ است .